Reumatolog Radom

Mediks » Reumatologia
NZOZ MEDIKS

Reumatologia Radom

Pacjenci zgłaszają się do doktor Anety Stępień-Ahmad z problemami łuszczycowego zapalenia stawów, gorączki reumatycznej, zapalenia stawów i stawów kręgosłupa. To tylko kilka ze schorzeń, z którymi warto wybrać się do lekarza.

Jeżeli występują u Ciebie w okolicy stawów, kości, ścięgien lub mięśni bóle, które nasilają się, mimo leczenia lekami przeciwzapalnymi – niezwłocznie udaj się do lekarza.  Reumatolog może również skierować na morfologię krwi, badanie moczu, USG czy tomografię komputerową, a także badanie RF (poziom czynnika reumatoidalnego).

lek. spec. Stępień – Ahmad Aneta
Specjalista reumatolog, Specjalista chorób wewnętrznych


Jakie shorzenia leczy lekarz reumatolog?

NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz