Pediatra Radom

Mediks » Pediatria
NZOZ MEDIKS

Zaufany pediatra w Radomiu

Pediatra to specjalista chorób dzieci – zajmuje się on diagnostyką i leczeniem schorzeń typowych dla wieku dziecięcego, ale również udziela porad w zakresie opieki nad dzieckiem, przeprowadza szczepienia ochronne oraz bilanse zdrowia dziecka, monitorując jego wzrost i rozwój. W naszej klinice oferujemy kompleksową opiekę medyczną, która obejmuje nie tylko diagnozowanie i leczenie chorób, ale także profilaktykę i edukację. Nasz wybitny lekarz pediatra ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Jego podejście do opieki medycznej dzieci jest indywidualne i holistyczne, co oznacza, że skupia się nie tylko na objawach choroby, ale również na ogólnym dobrym samopoczuciu dziecka. Lekarz pediatra pracujący w NZOZ Mediks ma ogromne doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnych chorób.

lek. spec. Sayed Ayoub
Specjalista medycyny rodzinnej, Specjalista pediatra

Warto jest się zgłosić do lekarza w przypadku następujących symptomów występujących u niemolęta:

Niezależnie od wieku małego pacjenta objawami chorobowymi zgłaszanymi pediatrom są katar, kaszel, podwyższona temperatura, bóle głowy, brzucha,
biegunki, wymioty i zmiany skórne. 

Nasza klinika medyczna jest wyposażona w najnowocześniejsze narzędzia i sprzęt medyczny, co umożliwia doktorowi Ayoub przeprowadzenie dokładnej diagnozy oraz skutecznego leczenia. Nasz personel medyczny jest również bardzo przyjazny i profesjonalny,  dzięki czemu Twoje dziecko poczuje się swobodnie i bezpiecznie podczas wizyty.

Najwyższej jakości opieka medyczna – pediatra Radom na NFZ i prywatnie

Jesteśmy przekonani, że każde dziecko jest wyjątkowe i wymaga dopasowanego do niego podejścia. Dlatego właśnie przykładamy dużą wagę do zapewnienia miłej i przyjaznej atmosfery podczas wizyt oraz skrupulatnie wysłuchujemy rodziców, oraz dzieci, aby zrozumieć ich potrzeby i problemy zdrowotne. Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u lekarza może być stresująca zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Staramy się, aby każda wizyta była pozytywnym doświadczeniem, a rodzice i dzieci byli w pełni świadomi przebiegu spotkania i zrozumieli proces leczenia. W przypadku dzieci profilaktyka jest kluczowa, dlatego zachęcamy do regularnych badań i szczepień, które pomogą zapobiec chorobom lub wcześnie je wykryć. Zapraszam do skorzystania z usług NZOZ Mediks – nasz  pediatra oferuje pełną gamę usług medycznych dla dzieci i młodzieży, a także zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta. 

NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz