Neurolog Radom

Mediks » Neurologia
NZOZ MEDIKS

Neurologia Radom

Zadaniem neurologa jest leczenie obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia jest ściśle związana z psychiatrią. Lekarz neurolog podczas wizyty bada m.in. prawidłowość mowy, czucie powierzchniowe oraz różne odruchy fizjologiczne.

Nasza lekarz neurolog to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje kompleksową opiekę neurologiczną dla pacjentów w każdym wieku.


Doktor Marina Chojnacka oraz doktor Dorota Milanowska przyjmują pacjentów po udarze mózgu, chorych na padaczkę, chorobę Parkinsona, Alzheimera, ze zwyrodnieniem kręgosłupa, rwą kulszową, oraz szeregiem innych schorzeń o podłożu neurologicznym. Jeżeli zauważyłeś u siebie niespotykane dotąd zaburzenia czucia, równowagi, przytomności czy pamięci, masz problem z osłabieniem siły mięśniowej oraz zawrotami głowy, warto udać się do lekarza neurologa, ponieważ mogą to być początki poważnych chorób.

lek. spec. Chojnacka Marina
Lekarz neurolog

Diagnostyka i leczenie chorób neurologicznych – neurolog Radom NFZ

W naszej przychodni lekarskiej neurolog doktor Marina Chojnacka oraz doktor Dorota  Milanowska prowadzą konsultacje, oraz wykonują badania diagnostyczne, w tym badania obrazowe, takie jak tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny. Dzięki temu pacjenci mają możliwość skorzystania z pełnej gamy diagnostycznej, która pozwala na szybkie i precyzyjne określenie schorzenia.

Przychodnia lekarska NZOZ Mediks priorytetyzuje indywidualne podejście do pacjenta, co oznacza, że nasza neurolog skupia się na każdym z osobna i dopasowuje plan leczenia do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, pacjenci otrzymują najlepszą opiekę i skuteczne leczenie.

Neurolog Radom – leczenie neurologiczne w NZOZ Mediks

W naszej przychodni lekarskiej stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz najlepsze standardy w opiece medycznej. Nasze neurolog doktor Marina Chojnacka oraz doktor Dorota Milanowska korzystają z najnowszych narzędzi i technik, co pozwala na niezawodne leczenie chorób układu nerwowego.

Zapewniamy wysoki standard obsługi, aby nasi pacjenci w każdym wieku czuli się komfortowo i bezpiecznie. Nasza neurolog jest zawsze gotowa do pomocy zarówno najmłodszym jak i dorosłym, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług i umówienia wizyty.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasz personel jest zawsze gotowy, aby pomóc i odpowiedzieć na Państwa pytania. Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Państwa wizytę!

 
NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz