Neurolog Radom

Mediks » Neurologia
NZOZ MEDIKS

Neurologia Radom

Zadaniem neurologa jest leczenie obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia jest ściśle związana z psychiatrią. Lekarz neurolog podczas wizyty bada m.in. prawidłowość mowy, czucie powierzchniowe oraz różne odruchy fizjologiczne.

Doktor Marina Chojnacka przyjmuje Pacjentów po udarze mózgu, chorych na padaczkę, chorobę Parkinsona, Alzheimera, ze zwyrodnieniem kręgosłupa, rwą kulszową, oraz szeregiem innych schorzeń o podłożu neurologicznym. Jeżeli zauważyłeś u siebie niespotykane dotąd zaburzenia czucia, równowagi, przytomności czy pamięci, masz problem z osłabieniem siły mięśniowej oraz zawrotami głowy, warto udać się do lekarza neurologa, ponieważ mogą to być początki poważnych chorób.

lek. spec. Chojnacka Marina
Lekarz neurolog
NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz