Medycyna pracy Radom

Nasi specjaliści zbadają czy jesteś zdolny do pracy na danym stanowisku

Mediks » Medycyna pracy
NZOZ MEDIKS

Medycyna Pracy w Radomiu

Medycyna pracy Radom – prywatna wizyta w NZOZ Mediks


Lekarz medycyny pracy to specjalista, który zajmuje się zdrowiem pracowników oraz potencjalnymi problemami zdrowotnymi związanymi z wykonywanym zawodem. Jego praca polega na profilaktyce chorób zawodowych oraz dopuszczaniu pracowników do wykonywania obowiązków na określonym stanowisku.

Zlecenie skorzystania z usług lekarza medycyny pracy to nie tylko obowiązek pracodawcy (zgodnie z Kodeksem Pracy), ale także korzyść dla samego pracownika. Lekarz medycyny pracy przeprowadza badania, które oceniają ogólny stan zdrowia pacjenta i pozwalają stwierdzić brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku. 

 

lek. spec. Ostrowska Jolanta

Lekarz medycyny pracy, Lekarz dermatolog i wenerolog

Jakie badania wykonuje lekarz medycyny pracy?

Jak wygląda wizyta u lekarza medycyny pracy? Radom prywatnie 


W dzisiejszych czasach, gdy zdrowie i bezpieczeństwo pracowników są priorytetem dla wielu firm, wizyta u lekarza medycyny pracy jest nieodzownym elementem przy rozpoczynaniu zatrudnienia. Badania, w zależności od stanowiska, mogą się dosyć mocno różnić.

Podczas takiej wizyty lekarz przeprowadzi dokładny wywiad, pytając o informacje takie jak ogólny stan zdrowia, obecność przewlekłych chorób, przyjmowane leki, nałogi, przebyte operacje i wypadki czy choroby występujące w rodzinie. Osłucha klatkę piersiową i zmierzy ciśnienie, a w zależności od specyfiki pracy może także skierować pacjenta na badanie okulistyczne, laryngologiczne, spirometrię, prześwietlenie klatki piersiowej, badanie neurologiczne, psychologiczne lub psychiatryczne. Może on także skierować na badanie krwi czy moczu.

Jakie badania przeprowadza lekarz medycyny pracy? Medycyna pracy prywatnie Radom

 

U lekarza medycyny pracy możesz przeprowadzić:

 

  • badanie wstępne, przed podjęciem zatrudnienia lub zmianą stanowiska

  • badanie okresowe, pozwalające na przedłużenie orzeczenia lekarskiego

  • badanie kontrolne, niezbędne po przebywaniu na zwolnieniu lekarskim dłużej niż 30 dni.

     

Jeśli szukasz specjalisty, który pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie i sprawdzi, czy możesz bezpiecznie wykonywać określony zawód warto skorzystać z usług lekarza medycyny pracy w NZOZ Mediks. Oceni on, czy podejmowana posada nie będzie miała negatywnego wpływu na Twoje zdrowie. Ponadto lekarz ten doradzi pracownikom w zakresie zdrowego trybu życia i da wskazówki, jak unikać zagrożeń.

 
 
NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz