Lekarz rodzinny Radom

Kompleksowa opieka medyczna dla Ciebie jak i Twoich dzieci

Mediks » Lekarz rodzinny
NZOZ MEDIKS

Lekarz rodzinny na NFZ oraz prywatnie Radom - najlepsi specjaliści w Mediks

Jesteśmy tu, by pomóc Ci zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. W naszej klinice oferujemy szeroki zakres usług medycznych, w tym opiekę lekarza rodzinnego. Interniści to najczęściej lekarze pierwszego kontaktu dla osób dorosłych, ponieważ pacjenci zgłaszają się do nich z dolegliwościami niemal każdego układu. Internista to lekarz o wszechstronnej wiedzy medycznej z zakresu wielu specjalizacji.

Szukasz zaufanego i doświadczonego lekarza internisty na NFZ, który profesjonalnie zajmie się Twoim zdrowiem? Jeśli tak, Mediks to miejsce dla Ciebie! Nasza prywatna klinika medyczna oferuje usługi lekarzy rodzinnych dla pacjentów w każdym wieku, od dzieci do seniorów, który zapewnią Ci kompleksową opiekę medyczną. Nasi lekarze interniści to wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w diagnozowaniu i leczeniu chorób. Są oni nie tylko ekspertami w dziedzinie medycyny, ale także wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu możesz zawsze liczyć na profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

lek. spec. Freihat Abdallah
Lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej
lek. spec. Ostrowska Jolanta
Lekarz medycyny pracy, Lekarz dermatolog i wenerolog
lek. spec. Sayed Ayoub
Specjalista medycyny rodzinnej, Specjalista pediatra
lek. spec. Stępień – Ahmad Aneta
Specjalista reumatolog, Specjalista chorób wewnętrznych
lek. spec. Wlazło Renata
Specjalista medycyny rodzinnej

Jakie choroby najczęściej leczy internista?

Wykwalifikowani lekarze gotowi do pomocy pacjentom kliniki Mediks – internista Radom prywatnie oraz w ramach NFZ

Nasi lekarze rodzinni pracują w nowoczesnych gabinetach wyposażonych w najlepszy sprzęt medyczny. Wszystkie wizyty odbywają się w spokojnej i przyjaznej atmosferze, co sprawia, że każdy pacjent czuje się u nas swobodnie i komfortowo.

Zapraszamy do kliniki Mediks – daj nam szansę zadbać o Twoje zdrowie. Zapewniamy, że każdy nasz lekarz internista dokładnie zbada Twoje dolegliwości, postawi trafną diagnozę i zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie, abyś szybko wrócił do pełni sił. Zaufaj nam, a my zadbamy o Twoje zdrowie!

Oferujemy także usługi z zakresu medycyny pracy, w tym badania wstępne i okresowe, które są niezbędne do zatrudnienia w wielu zawodach.

 
NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz