Laryngolog Radom

NZOZ MEDIKS

Laryngologia Radom

Laryngologia prywatnie Radom – profesjonalna opieka medyczna w NZOZ Mediks

Jeśli masz problemy z gardłem, krtanią, migdałkami lub uszami, wizyta u lekarza laryngologa może być dla Ciebie kluczowa. Laryngolodzy są specjalistami zajmującymi się diagnozowaniem i leczeniem chorób i zaburzeń związanych z układem oddechowym i głosem.

Do lekarza warto umówić się, gdy pojawiły się u Pacjenta jakiekolwiek problemy z powyższymi częściami ciała. Mogą to być m.in.: ból przy przełykaniu, nawracające infekcje gardła, chrypka, krwawienie z nosa, zaburzenia równowagi, bóle gardła oraz uszu, zawroty i nawracające bóle głowy, zapalenie zatok, gardła, oskrzeli czy tchawicy, a nawet przewlekły katar.

 
lek. spec. Wieczorski Michał
Specjalista otorynolaryngolog


Jakie shorzenia leczy lekarz laryngolog?

Jak wygląda wizyta u lekarza laryngologa? Radom – leczenie prywatne

Po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego laryngolog przeprowadza badanie przy pomocy endoskopu, wziernika lub otoskopu. Lekarz w razie wątpliwości może skierować na kolejne potrzebne badania, np. audiometrię, laryngoskopię tchawicy lub krtani, RTG twarzy lub szyi, a także USG węzłów chłonnych, krtani czy zatok przynosowych. Pozwoli to zdiagnozować przyczynę Twoich problemów i zalecić odpowiednie leczenie.

Problemy z gardłem lub uszami? Laryngolog prywatnie Radom

Warto również podkreślić, że wizyta u laryngologa może pomóc w zapobieganiu poważniejszym problemom zdrowotnym. Nieleczona infekcja lub choroba gardła, krtani lub migdałków może prowadzić do poważniejszych powikłań, takich jak zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli czy nawet choroby serca.

Nasi laryngolodzy są wykwalifikowanymi lekarzami, którzy wiedzą, jak zadbać o zdrowie swoich pacjentów. Mogą pomóc Ci przezwyciężyć wszelkie obawy związane z badaniem i leczeniem, a także chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.


NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz