Ginekolog Radom

Mediks » Ginekologia
NZOZ MEDIKS

Ginekologia i położnictwo w Radomiu

Bez względu na wiek, każda kobieta powinna odwiedzać ginekologa co najmniej raz w roku. To bardzo ważne w profilaktyce wielu chorób żeńskich narządów płciowych. Dlatego w ramach rutynowych badań profilaktycznych, zapraszamy m.in. na cytologię, USG piersi czy pochwy. Nasz lekarz może zlecić również dodatkowe badania, jak badania krwi, mammografię czy cystoskopię.

Nasi lekarze przeprowadzą Cię przez cały okres ciąży. To wyjątkowy czas dla każdej przyszłej mamy, dlatego dołożymy wszelkich starań, byś czuła się ważna oraz zagwarantujemy fachową opiekę. Położna Irena Błaszczyk poprowadzi edukację przedporodową, co zmniejsza stres przed porodem oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości.

lek. spec. Maj – Bielikow Alicja
Lekarz ginekolog – położnik​
lek. spec. Mazan Adrian
Specjalista położnictwa i ginekologii​


Jakie shorzenia leczy lekarz ginekolog?

NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz