Ginekolog Radom

Mediks » Ginekologia
NZOZ MEDIKS

Ginekologia i położnictwo w Radomiu

Oferujemy szeroki zakres usług ginekologicznych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych pacjentek. Nasz doświadczony zespół lekarzy ginekologów codziennie dba o zdrowie kobiet na każdym etapie ich życia. Bez względu na wiek, każda kobieta powinna odwiedzać ginekologa co najmniej raz w roku. To bardzo ważne w profilaktyce wielu chorób żeńskich narządów płciowych. Dlatego w ramach rutynowych badań profilaktycznych, zapraszamy m.in. na cytologię, USG piersi czy USG transwaginalne. Nasi lekarze mogą zlecić również dodatkowe badania, jak badania krwi, mammografię czy cystoskopię.

Nasi lekarze przeprowadzą Cię przez cały okres ciąży. To wyjątkowy czas dla każdej przyszłej mamy, dlatego dołożymy wszelkich starań, byś czuła się ważna oraz zagwarantujemy fachową opiekę. 

 

dr. n. med. Ciszek Jarosław
Specjalista położnictwa i ginekologii​
lek. spec. Maj – Bielikow Alicja
Lekarz ginekolog – położnik​
lek. spec. Jóźwiak Piotr
Lekarz ginekolog – położnik​

Wszechstronna opieka dla każdej kobiety – ginekolog prywatnie Radom

Jeśli szukasz skutecznej antykoncepcji, nasz lekarz ginekolog w Radomiu pomoże Ci wybrać najlepszą opcję dostosowaną do Twoich potrzeb, warunków zdrowotnych i trybu życia.

Natomiast jeżeli planujesz ciążę, nasi lekarze będzie Cię wspierać na każdym etapie tego niezwykłego procesu. Pomogą Ci zrozumieć Twoje dni płodne, udzielą porad dotyczących zdrowego trybu życia, diety oraz przeprowadzą badania diagnostyczne, aby upewnić się, że jesteś w najlepszej kondycji, aby rozpocząć to wspaniałe doświadczenie.

Jeśli masz problemy z zajściem w ciążę, nasi lekarze ginekolodzy zdiagnozują przyczyny niepłodności i zalecą odpowiednie leczenie. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdej pacjentki możemy pomóc wielu parom spełnić ich marzenie o rodzicielstwie.

 

Jakie schorzenia leczy lekarz ginekolog? Radom NFZ – profesjonalna opieka medyczna

Nasz lekarz ginekolog przeprowadzi szczegółowe badania diagnostyczne w celu wykrycia różnych chorób ginekologicznych. Dzięki nowoczesnym technologiom i sprzętowi medycznemu możemy zapewnić precyzyjną diagnozę i skuteczne leczenie. Choroby, którymi zajmuje się ginekolog, to między innymi:

 
NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz