Dermatolog Radom

NZOZ MEDIKS

Dermatologia Radom

NZOZ Mediks – dermatolog w Radomiu prywatnie. Zapewnij swojej skórze najlepszą opiekę

Lekarz dermatolog jest specjalistą zajmującym się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów oraz paznokci. Choroby te mogą być różnorodne, od prostych schorzeń skórnych, takich jak trądzik czy łuszczyca, po bardziej złożone dolegliwości, takie jak choroby autoimmunologiczne czy nowotwory skóry. Ponadto dermatolog bada funkcje i struktury skóry oraz zajmuje się pewnymi schorzeniami ogólnoustrojowymi.

lek. spec. Ostrowska Jolanta
Lekarz medycyny pracy, Lekarz dermatolog i wenerolog

Czym zajmuje się lekarz dermatolog? Radom – umów się do dermatologa prywatnie

Podstawowym zadaniem dermatologa jest przeprowadzenie dokładnej diagnostyki choroby skórnej. Lekarz dermatolog w pierwszej kolejności przeprowadza wywiad medyczny, aby poznać historię choroby i dowiedzieć się o wszelkich objawach, które mogą mieć wpływ na stan skóry pacjenta. Następnie, lekarz przeprowadza dokładne badanie skóry, które może obejmować badanie fizyczne, ale także badania laboratoryjne, takie jak testy alergiczne czy biopsje skórne.

Lekarz dermatolog zajmuje się również leczeniem chorób skórnych. Może to obejmować stosowanie miejscowych leków, takich jak kremy czy maści, a także leków doustnych, takich jak antybiotyki czy leki przeciwzapalne. W niektórych przypadkach, lekarz dermatolog może zalecić leczenie chirurgiczne, na przykład usuwanie zmian skórnych.

Zapobieganie chorobom skórnym poprzez profilaktykę – dermatolog Radom prywatnie

Dermatolodzy zajmują się także zapobieganiem chorób skórnych poprzez edukację pacjentów na temat prawidłowej pielęgnacji skóry oraz wykonywanie regularnych badań skórnych w celu wykrycia zmian nowotworowych wczesnym etapie. Aby powstrzymać rozwój choroby skóry, lekarz dermatolog może zalecić stosowanie kremów z filtrem UV, unikanie palenia tytoniu i ograniczenie ekspozycji na słońce.  Lekarz dermatolog może również zalecić zmianę stylu życia, aby zredukować objawy choroby skóry lub poprawić jej wygląd. Przykładowo pacjentom z łuszczycą pomóc może zmiana diety i unikanie stresu. 

Skorzystaj z usług doświadczonego dermatologa prywatnie w Radomiu w NZOZ Mediks


Zapraszamy do skorzystania z usług naszej doświadczonej dermatolog Jolanty Ostrowskiej! Przychodnia lekarska NZOZ Mediks oferuje kompleksową opiekę dermatologiczną dla pacjentów w każdym wieku.

 
NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz