Alergolog Radom

Mediks » Alergologia
NZOZ MEDIKS

Alergologia Radom

Do lekarza alergologa wybieramy się, kiedy mamy podejrzenie alergii, w celu rozpoznania i leczenia choroby. Alergię wywołują alergeny – substancje rozprzestrzeniające się w środowisku, wywołujące reakcje alergiczne. To mogą być m.in. sierść zwierząt, pyłki, metale, składniki pokarmowe. Przychodnia Mediks sp. z o.o. oferuje badania diagnostyczne (testy alergiczne) w postaci testów punktowych (na skórze), testów z krwi oraz prób prowokacyjnych. Służą one do wykrycia szkodliwego alergenu oraz rozpoczęcia leczenia.

lek. spec. Burski Jacek
Specjalista alergolog, Specjalista chorób wewnętrznych
lek. spec. Chowaniec-Rodak Anna
Specjalista alergolog, pediatra


Jakimi schorzeniami zajmuje się alergolog?

NZOZ MEDIKS
Dlaczego Warto Wybrać Mediks?
Doświadczona Kadra

Nasi lekarze i pielęgniarki wciąż pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach oraz są cały czas na bieżąco z najnowszymi informacjami i są w stanie zaoferować skuteczne metody leczenia.

Nowoczesny Sprzęt

Jeżeli w trakcie leczenia zajdzie potrzeba zrobienia zdjęcia USG, pantomogramu bądź tomografii, zrobimy wszystko od ręki, bez konieczności odwiedzania innych przychodni i umawiania się na kolejne wizyty.

Leczymy Kompleksowo

Nasi lekarze zajmujący się się w różnych dziedzinach medycyny wspólnie zadbają o towje zdrowie aby przygotowany plan leczenia był spójny oraz prezentował najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszystkich działań.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie i dobrą opinię u pacjentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że niemal codziennie zapisuje się ktoś “z polecenia”, włącznie z gośćmi zza granicy.

KONTAKT
Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Józefa Mireckiego 10, 26-600 Radom, Polska

Adres mailowy do umówienia wizyt

Rejestracja telefoniczna dostępna w godz.:

WIZYTA
Rejestracja Online

W celu uzyskania większej ilości informacji lub odpowiedzi na Twoje pytania, wypełnij poniższy formularz